AKDEMİR MAKİNA | VİZYON, MİSYON, DEĞERLERİMİZ

VİZYONUMUZ
  Tüketicilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer üreten; fark oluşturan ve oluşturduğu farkla büyüyen, sosyal ve kültürel değerlerine bağlı, çözüm odaklı, rekabetçi, öncü, güçlü ve saygın bir dünya şirketi olmak.  


MİSYONUMUZ
  Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bağlar kurmak. Farklı iş modelleri geliştirerek beklentileri aşarken iş süreçlerimizde mükemmellik kültürünü oluşturmak. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin değerlerine itibar etmek. Evrensel değerlere bağlı, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.  


DEĞERLERİMİZ
 

Müşteri Önceliğimizdir. Tüm faaliyetlerimizde önceliğimiz müşterilerimiz ve müşteri memnuniyetidir. Müşterilerle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Müşterilerimizin isteklerine öncelik veririz.

Kaliteye Önem veririz. Müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesi ile sunmaya önem veririz. Üretimden satış aşamasına kadar sürekli olarak kalitemizin yükselmesi için çalışırız. Müşteri beklentilerinden daha kaliteli ürünü daha uygun fiyata sunmanın yollarını ararız.

Değişime Önem Veririz. Yeni ve farklı fikirleri kucaklarken değişime öncelük ederiz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda takip edilen bir şirketiz.

Takım çalışmasına önem veririz. Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve birlikte gelişiriz. Başarıyı ve başarısızlığı paylaşırız. Çalışanlarımızın önerilerini değerlendiririz.

Sosyal ve Kültürel değerlere önem veririz. Toplumun sosyal ve kültürel değer yargılarına önem verir, saygı gösteririz.

Çözüm odaklıyızdır. Karşılaştığımız sorunların çözümü için tüm imkânlarımızı seferber ederiz.

Kurumsal ilkelerimize önem veririz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken şirketimiz tarafından belirlenmiş prosedürlere bağlı kalırız.


Dürüst ticareti benimseriz. Tüm faaliyetlerimizde devlete, müşteriye paydaşa, personele, ortağa, tedarikçimize dürüst davranırız.

Yenilikçi davranırız.

Sosyal Sorumluluk Bilinci ile hareket ederiz.


 

POLİTİKAMIZ
  Profesyonel ve amatör kullanıma yönelik izolasyon ürünleri, yapıştırıcılar, dolgu malzemeleri, benzinli ve elektrikli el aletleri, hırdavat ve el aletleri, elektrik ekipmanlarının pazarlama ve satışı alanında faaliyet gösteren Kuruluşumuz, yapmış olduğu faaliyetlerde daima müşteri memnuniyetini esas almakta ve bilgiyi en değerli varlıklarından biri olarak kabul etmektedir. Kuruluşumuz bilgi güvenliğini güvence altına almak için gerekli idari ve teknik tüm tedbirleri almaktadır.

Bu doğrultuda kuruluşumuz bünyesinde bulunan Entegre yönetim sistemimizin sürekli gelişimini sağlamak için: Bilgi varlıklarını tanımlamayı ve bu varlıkların, İşe etkisini: varlığı yerine koyma maliyeti, bilginin gizliliği, imaja olan etkisi, yasal ve hukuki yükümlülükler bakımından yaratacağı zararı gibi konuları ele alarak, Tehdit olasılığını: zayıflıkların çokluğu ve var olan kontrollerin bu zayıflıkları ne kadar kapatabildiği, saldırgan motivasyonu, bilginin rakipler için cazibesi, erişim kontrollerindeki açıklar ve bilginin bütünlüğüne ilişkin tehlikeleri ele alarak, Bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişimine ilişkin riskleri belirlemeyi, değerlendirmeyi, Kabul edilebilir risk seviyesinin üzerinde bulunan tüm varlıklar için gerekli kontrolleri uygulamayı, Bilgi güvenliği ihlal olayı yaşama ihtimalini düşürmeyi, yaşanması durumunda ise koordineli biçimde yanıt verebilmeyi, İş sürekliliğini kesintiye uğratabilecek her türlü kesintinin önüne geçebilmeyi, geçilemediği durumlarda ise hedeflenen kurtarma süresi içerisinde tekrar çalışabilir hale gelmeyi, Entegre Yönetim süreçlerinin performansını ölçmeyi, Bu verilerden hedefler üretmeyi, Zayıflıklarımızı ve tehditleri alt yapı, çalışma ortamı, donanım, yazılım ve eğitim yatırımlarıyla en aza indirgemeyi, İşimizin, müşterilerimizin ve yasal şartların gerektirdiği güvenlik şartlarını karşılamayı, Taahhüt ederiz.