VİZYONUMUZ

Tüketicilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer üreten; fark oluşturan ve oluşturduğu farkla büyüyen, sosyal ve kültürel değerlerine bağlı, çözüm odaklı, rekabetçi, öncü, güçlü ve saygın bir dünya şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bağlar kurmak.

Farklı iş modelleri geliştirerek beklentileri aşarken iş süreçlerimizde mükemmellik kültürünü oluşturmak.

Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin değerlerine itibar etmek.

Evrensel değerlere bağlı, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Önceliğimizdir. Tüm faaliyetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Müşterilerimizin isteklerine öncelik veririz.

Kaliteye Önem veririz. Müşterilerimize ürünlerimizi en iyi hizmet kalitesi ile sunmaya önem veririz. Üretimden satış aşamasına kadar sürekli olarak kalitemizin yükselmesi için çalışırız. Daha kaliteli ürünü daha uygun fiyata sunmanın yollarını ararız.

Değişime Önem Veririz. Yeni ve farklı fikirleri kucaklarken değişime öncülük ederiz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda takip edilen bir şirket olmak için çalışırız.

Takım çalışmasına önem veririz. Bireysel farklılıklara saygı gösterir, aynı hedef için tek bir ekip olarak çalışırız. Birbirimize danışır, birlikte öğrenir ve birlikte gelişiriz. Çalışanlarımızın önerilerini değerlendiririz.

Sosyal ve Kültürel değerlere önem veririz. Toplumun sosyal ve kültürel değerlere önem verir, saygı gösteririz.

Çözüm odaklıyız. Karşılaştığımız sorunların çözümü için tüm imkânlarımızı seferber ederiz.

Kurumsal ilkelerimize önem veririz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken şirketimiz tarafından belirlenmiş prosedürlere bağlı kalırız.

Dürüst ticareti benimseriz. Tüm faaliyetlerimizde devlete, müşteriye, personele ve  tedarikçilerimize dürüst davranırız.

Sosyal Sorumluluk Bilinci ile hareket ederiz.

Yenilikçi davranırız.